Lėktuvų bilietai į Londoną

Pradėkite savo svajonių išvyką ir įsigykite lėktuvo bilietus į Londoną jau dabar! Londonas – tai puikus miestas tiems, kurie mėgaujasi niekada nesustojančių miestų atmosfera ir nekantrauja aplankyti ir pamatyti kuo daugiau. Tai – miestas, kuris vilioja dėl savo naktinių šviesų, gausybės įžymių lankytinų vietų ir unikalios kultūros.

Lėktuvų bilietus į Londoną įsigyti yra paprasta ir patogu. Į šį didžiulį miestą skrenda beveik visos pasaulio oro linijos, o iš Lietuvos į Londoną galima nuvykti iš visų pagrindinių oro uostų: Vilniaus, Kauno ir Palangos. Todėl galite būti tikri, kad visada rasite sau patogius ir pigius skrydžius į Didžiosios Britanijos sostinę. Taip pat Londonas yra dažna tarptautinių ir jungiamųjų skrydžių stotelė, ypač skrendant į Jungtines Amerikos Valstijas. Turite daug laiko tarp skrydžių? Nepraleiskite progos apžiūrėti bent kelių Londono įžymybių.

Kadangi Didžiosios Britanijos sostinė yra vienas iš didžiausių Europos miestų, šalies ir tarptautinis susisiekimas jame yra puikiai išvystytas. Londone yra net penki oro uostai: London City, London Gatwick, London Heathrow, London Luton ir London Stansted. Pirmasis iš jų London City Airport (liet. Londono miesto oro uostas) yra arčiausiai miesto centro ir yra skirtas trumpiems bei verslo skrydžiams. Likusieji Londono oro uostai yra labiau pritaikyti tarptautiniams bei ekonominiams skrydžiams: į juos skraidina pagrindinės pigios oro linijos. Pagrindinis iš šių oro uostų – tai Londono Lutono oro uostas (LTN) – vienas iš didžiausių Didžiosios Britanijos oro uostų, kuriame kiekvienais metais aptarnaujama apie 10 milijonų keleivių. Kadangi daugiausia pigių skrydžių keliauja būtent į šį oro uostą, verta apie jį sužinoti daugiau, ypač jeigu čia skrendate pirmą kartą. Lutono oro uostas yra įsikūręs kiek toliau nuo paties Londono, tačiau dėl to nereikia nerimauti: miestą lengva pasiekti visuomeniniu transportu bei taksi. Paprasčiausi būdai patekti į Londoną iš Lutono – tai važiuoti traukiniu arba maršrutiniu autobusu.

Didžiosios Britanijos sostinė Londonas – tai puiki vieta pradėti savo kelionę po Europą. Čia rasite ne tik daugybę lankytinų vietų, bet ir įvairių pramogų bei smagių užsiėmimų. Todėl nepraleiskite progos įsigyti lėktuvo bilietus į šį nuostabų miestą!

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono