Kaunas - Londonas

Londonas – viena patraukliausių kelionių, ypatingai skirtų praleisti savaitgalio, krypčių. Keliaukite pažinti Londono lankytinų vietų ir jo gražumynų jau dabar! Pigūs skrydžiai Kaunas-Londonas kryptimi stebina gana dažnai, mat žemų kaštų oro linijos žino, kad Londonas mėgstamas daugelio keliautojų. Būtent dėl to, Londonas vienas iš miestų, kurį iš Lietuvos galima aplankyti už labai patrauklią kainą. Tai vieta, kuri stebina savo dinamika alsuojančiu gyvenimu – kiekviena praleista diena atostogų Londone metu bus kitokia! Lankykitės Londono žymiuose muziejuose, galerijose, mėgaukitės visada gyvybe pulsuojančiu naktiniu gyvenimu, ilsėkitės miesto didžiuosiuose parkuose ir būtinai pražingsniuokite pagrindine Oxford Circus gatve. Londonas laukia jūsų, o pigūs lėktuvų bilietai suteikia progą aplankyti didžiąją Anglijos sostinę!

Pigūs skrydžiai Kaunas-Londonas kryptimi

Svarstote nuo ko reikia pradėti kelionės į Londoną planus? Visų svarbiausia įsigyti lėktuvo bilietą norimų atostogų dienomis! Pigūs skrydžiai vykdomi į Londoną vykdomi iš šių oro uostų:

  • Palangos oro uostas – Londonas

  • Kauno oro uostas – Londonas

  • Vilniaus oro uostas – Londonas

Tai visi Lietuvoje esantys oro uostai, kurie vykdo skrydžius į Londoną. Bilietų kainos į Anglijos sostinę gana įvairios – skrydžio bilietą rasti galite net už 10 eurų! Pigiausi ir geriausi lėktuvo bilietų pasiūlymai stebina likus ne mažiau nei penki-šeši mėnesiai iki norimų atostogų pradžios, todėl nelaukite paskutinės minutės ir dairykitės pigaus lėktuvo bilieto pasiūlymo vos tik nusprendę kada galite išvykti. Atostogos Anglijos sostinę su draugais – pavydėtinos! Seniai matėte geriausius draugus? Suburkite visus Londone ir įgyvendinkite savo susitikimą čia! Pigūs lėktuvų bilietai į Londoną gali kainuoti tiek pat, kiek papietauti dviems restorane Lietuvoje, tad kodėl nepadarius to nuostabiame mieste ir nepasimėgavus artimųjų draugija Londone? Keliaukite pigiau į Londoną ir džiaukitės puikiu atostogų laiku jau tuoj jau pat!

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono