Palanga - Londonas

Jei kiekviena diena prasideda svajonėmis apie kelionę – metas išvykti! Keliaukite į Londoną norėdami pažinti Anglijos šalies kultūrą bei tradicijas. Londonas – galimybių miestas, kuriame savo kelionės laiką susikurti galės kiekvienas atvykęs, todėl būtinai pasiruoškite tikslų savo atostogų planą – jis Londone labai svarbus. Pigūs lėktuvų bilietai iš Lietuvos į Londoną stebina labai dažnai, todėl nepraleiskite progos pakeliauti pigiau ir paprasčiau. Londonas – lietuvių labai mėgstamas, mat čia žmonės vyksta net užsidirbti. Tai žinančios pigios avialinijos stengiasi sudaryti labai patogius ir mažai kainuojančius skrydžius Lietuva-Londonas maršrutu. Keliaukite pigiau pasinaudoję pigiais lėktuvo bilietų pasiūlymais internetu – pats geriausias savo atostogų praleidimo būdas, tai kelionė svetur!

Pigūs skrydžiai Palanga – Londonas maršrutu

Londonas patiks tiek jaunimo grupelėm, tiek šeimom, tiek keliaujantiems po vieną – tai galimybių miestas, kupinas įvairiausių veiklų, lankytinų vietų, žymių objektų, muziejų, parduotuvių ir restoranų! Dairykitės Londono gatvelėse, žingsniuokite Oxford Circus gatve ir sustabdykite akimirką Piccadilly aikštėje – Londone susikurti savo atostogų laiką galės kiekvienas atvykęs. Skrydžiai iš Lietuvos į Londoną vykdomi ne iš vieno oro uosto – netgi trijų! Iš Lietuvos į Londoną galite skristi iš šių oro uostų:

  • Palanga – Londonas

  • Kaunas – Londonas

  • Vilnius – Londonas

Tai visi Lietuvoje esantys oro uostai, todėl tikrai kiekvienam Lietuvos piliečiui yra suteikta galimybė pasirinkti būtent jam arčiausiai esantį oro uostą ir keliauti atostogoms į Londoną! Londone laikas gali prabėgti labai greitai – vienas judriausių, visada gyvų ir savo unikaliu gyvenimu pasižyminčių Europos miestų suteiks progą pamiršti kasdienius rūpesčius ir pasimėgauti kiek kitokiu gyvenimo būdu. Vos tik atvykę į Londono oro uostą stenkitės įsijausti į tikrą, britišką gyvenimą – leiskite sau pasimėgauti ir pamirškite rutiną! Pigūs lėktuvo bilietai internetu į Londoną - galbūt jūsų kelionė jau visai čia pat?

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono