Pigios kelionės į Londoną

Turbūt ne vienas yra girdėjęs, kad Londonas yra vienas iš brangiausių pasaulio miestų. Tačiau pastaraisiais metais dėl įvairių priežasčių gyvenimas šiame megapolyje atpigo. Todėl dabar – pats palankiausias metas aplankyti Londoną! Čia visada galima rasti pigių skrydžių, o tai – viena iš svarbiausių pigios kelionės į Londoną dalių.

Be abejo, be nebrangių lėktuvo bilietų svarbios ir kitos detalės, kurios padės jums suplanuoti piniginės nesuploninančią kelionę į Londoną. Pavyzdžiui, svarbu yra pasirūpinti nakvynės vieta, atitinkančia jūsų poreikius. Žinoma, toliau nuo centro esantys viešbučiai bus daug pigesni, tačiau kuo daugiau reikės naudotis visuomeniniu transportu, tuo daugiau jam išleisite. Todėl verta pagalvoti, ar mieliau rinktumėtės arčiau centro esantį viešbutį, ar pigesnę alternatyvą, ir įsigyti Londono transporto kortelę (angl. Oyster Visitor card). Kad ir ką nuspręsite, Londonas pasiūlys platų viešbučių pasirinkimą: nuo prabangių penkių žvaigždučių rezidencijų iki paprastų svečių namų. Iš biudžetinių alternatyvų galite rinktis trijų žvaigždučių viešbučius, ekonominės klasės viešbučius tokius kaip EasyHotel, Ibis ar Travelodge, svetingus Bed & Breakfast namus (liet. Nakvynė ir pusryčiai) ar jaunatviškus svečių namus. Pastarųjų Londone tikrai yra daug, o juose nakvynės kaina gali siekti viso labo 9 svarus sterlingus už naktį! Daugiau patarimų apie viešbučius Londone galite rasti paspaudę nuorodą apačioje.

Taip pat svarbu suplanuoti, kurias vietas norite aplankyti, ir kiek laiko galite joms skirti. Galbūt vieną dieną skirsite centrinio Londono lankytiniems objektams apžiūrėti, o kitą – muziejams aplankyti. Verta nepamiršti, kad prie daugumos populiarių lankytinų vietų nusidriekia kilometrinės eilės. Todėl nuspręskite, ar tikrai norite užeiti į vidų. O jei neatsispiriate pagundai, pasidomėkite išankstiniais bilietais ar jų įsigijimu internete. Tai padės sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Be to, dauguma mokamų muziejų bei meno galerijų siūlo nemokamą įėjimą tam tikromis mėnesio dienomis, todėl būtinai pasidomėkite, ar jūsų kelionėje tokia pasitaikys. O jeigu planuojate aplankyti kuo daugiau muziejų bei meno galerijų – jie tikrai to verti! – įsigykite Londono pasą (angl. The London Pass). Taip sutaupysite šimtus svarų sterlingų.

Taigi pigios kelionės į Londoną – visiškai įmanomos! Čiupkite lėktuvo bilietus ir leiskitės į savo svajonių nuotykį!

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono