Londono oro uostai

Jei suplanavote kelionę į Londoną ir savo atostogų laiką praleisite viename didžiausių Anglijos miestų – puikumėlis! Keliaukite į Londoną pasimėgauti gyvenimu, pamiršti kasdienius rūpesčius ir problemas. Pigūs lėktuvų bilietai suteikia progą pažinti Londono gyvenimą bene kiekvienam, mat tokios žemos kainos ir skrydžių gausa yra prieinama daugeliui. Jei atostogų laiko vis dar nesuplanavote, bet svarstote apie galimybę keliauti – siūlome aplankyti Londoną! Žemiau pateiktame Londono oro uostų sąraše rasite net tris oro uostus, į kuriuos galėsite patekti iš Lietuvos. 

Londono Heathrow oro uostas

Šis oro uostas yra vienas didžiausių oro uostų visame pasaulyje. Nuo Londono miesto nutolęs vos 32 kilometrus, suteikia galimybę keliautojams nesunkiai pasiekti Londono pagrindines gatves ir grožėtis šiuo miestu. Pasidomėkite traukinio galimybe pasiekti Londoną – patogiausias būdas, pasak buvusių keliautojų, yra traukiniu! Pigiau apsisukti norėdami pasiekti Londono miesto centrą galite važiuodami metro. Šis oro uostas yra labai didžiulis ir užimtas – per jį skrenda tūkstančiai keliautojų kiekvieną dieną, todėl ne nuostabu, kad ir skrydžiai kartais yra atidedami. Tokiu atveju, oro uostas yra parūpinęs viešbutį esantį visai netoliese – jame pailsėti, išsimiegoti ir įgauti jėgų gali kiekvienas norintysis. Deja, iš Lietuvos į šį oro uostą tiesioginių skrydžių nėra.

Londono Luton oro uostas

Šis oro uostas vienas pagrindinių į kurį skrenda lietuviai. Tiesioginiai skrydžiai į Londono Lutono oro uostą vykdomi labai dažnai ir yra ganėtinai pigūs. Nuo miesto centro nutolęs oro uostas tėra apie 55 kilometrus, todėl viešuoju transportu galima lengvai pasiekti pagrindines Londono gatves ir žymius objektus.

Londono Stansted oro uostas

Vienas iš Londono oro uostų į kurį vykdomi tiesioginiai skrydžiai Lietuva-Londonas. Keliaudami į šį oro uostą būkite atidūs – jis taip pat labai didžiulis, todėl jei turite jungiamąjį skrydį, kruopščiai apskaičiuokite persėdimo laiką, mat kartais kelių valandų tam gali neužtekti. Oro uostas nutolęs vos 65 kilometrus nuo miesto centro, kuris lengvai pasiekiamas traukiniu.

Londono Gatwick oro uostas

Tai antras pagal dydį oro uostas esantis Jungtinėje Karalystėje. Į šį oro uostą taip pat tiesioginio skrydžio metu galite nusileisti iš Lietuvos, todėl būkite atidūs skrydžio laikams. Pasilikite daugiau laiko norėdami praeiti pro vartus, mat šis oro uostas aptarnauja galybę keliautojų kiekvieną dieną.

London City oro uostas

Rytinėje Londono dalyje įsikūręs oro uostas, iš kurio autobusu ar traukiniu pasiekti miesto centrą sunku nebus. Deja, tiesioginių skrydžių į Londono City oro uostą iš Lietuvos nėra. 

Skrydžiai į Londoną

Skrydžiai iš Londono